Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
LVDS-van de Codeg van de Uitbreidingsfakra HSD Kabel Blauwe Grijze 7031 Kleurenstal
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Schakelaartype: | HSD 4P Jack |
| Schakelaar: | Code G, Blauw Gray Color |
H de Code Praktische Multifunctioneel van de Coderf FAKRA Mannelijke Schakelaar H
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | H-code, Heather Violet |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 speldt een Code de Zwarte Kleurenschakelaar voor PCB opzet
| Impedantie: | 100 Ω |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | −40°C~+105°C |
| Codering / kleur (auto): | Codeer A, Black/9005 |
FAKRA HSD LVDS-connector 4Pin rechthoekig type PCB-montage voor GSM-signaal van voertuigen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector Claret Violet Kleur Voor PCB Auto Video Radio
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4+2Pin |
E-teken FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Stop van de 90 Graad de Blauwe Kleur voor BMW
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Opzettend Type: | PCB zetten op |
| Aantal Posities: | 4pin |
4+2Pin C-code FAKRA HSD LVDS connector rechthoekig type voor GPS-telematica
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Impedantie: | 100Ω |
PCB van 4+2Pin HSD zetten van de de Kleurenstop van de Schakelaarcode C de Blauwe Rechte hoek voor Auto op
| Productnaam: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type aansluiting: | De Coaxiale Schakelaar van rf |
| Impedantie: | 100Ω |
Rechthoek FAKRA HSD LVDS Connector PCB Mount Voor Auto Parking Verwarming
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB-montage |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Coaxiale 90 Graadstoppen en Schakelaar
| richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Code: | C-code |
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |

