Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
Mini Fakra Connector B-code Rechthoektypen voor autoomgeving
| Modulaire behuizingen: | Vierling |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| Code: | B-code |
Rechte hoektype FAKRA HSD Schakelaarpcb zetten 4+2 Contact Pin Connector op
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 graden Plugs
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code rechthoekig type PCB-montage
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Kleur: | WaterBluekleur |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA kabel Z-code waterblauwe kleur achteruitkijkcamera's voor veiliger parkeren
| Kabellengte: | Op maat |
|---|---|
| Bedrijfssoort: | OEM&ODM |
| MOQ: | 20 stuks |
Rechte FAKRA-kabelverbinding voor automobieltoepassingen
| frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Stylus van de connector: | Recht type |
| MOQ: | 20 stuks |
Dual FAKRA kabelverbindingsoplossing voor verbeterde voertuigcommunicatie
| Werktemperatuur: | -40°C aan +125°C |
|---|---|
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
| Geslacht: | Mannetje/Wijfje |
Mini FAKRA-connectoren Mini Coax Fakra voor hoogfrequente toepassing
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Code: | H-code |

