Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
RF Connector FAKRA C Rechte hoek Plug PCB Mount Voor Navigatiesysteem Antenne
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 50Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB door gat rechthoekige stekker rechte type C code connector
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
RF Coaxiale FAKRA Connector PCB Mount Rechtshoek Type Voor Automotive
| MOQ: | 20 stuks |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Toepassing: | Coaxiale gegevenstransmissie, |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector -40°C tot +105°C OEM ODM geaccepteerd
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA PCB Connector Blauw Kleur C Code Fakra Smb Connectors Voor Auto GPS Antenne
| Lichaamsrichtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
Mini-FAKRA coaxkabel Z-code voor auto-radio-antenneverbinding
| Productnaam: | Auto MINI FAKRA Coaxkabel |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 2: | Tot 75% ruimtevermindering |
| Codering / kleur (auto): | Z waterblauw |
FAKRA Kabelconnector Antenna Adapter Kit voor High-Performance Connectivity
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
| Stylus van de connector: | Recht type |
Mini FAKRA Connector Quad F-Code Rignt Angle Type Met Housing
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
|---|---|
| PCB-connectoren: | Rechte hoek |
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
High Speed Fakra Mini Connector F Code Rechte hoek Type voor automotive
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
|---|---|
| Type aansluiting: | PCB/Panel zet op |
| Kleur: | bruine kleur |
FAKRA Kabelverbinding Z-code Waterblauwe kleur voor bestuurdersassistentiesystemen
| Hoge gegevenspercentages: | Tot 8 Gbps |
|---|---|
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
| Kabellengte: | Op maat |

