Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 graden Plugs And Connector PCB Mount
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
PCB van FAKRA C zetten Coaxiale Schakelaar Rechte Type Enige Havenoem/ODM op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Impedantie: | 50Ω |
De waterdichte Schakelaar Z Jack Lightweight Durable van de Autofakra Kabel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
De dubbele Stal van de de Uitbreidingskabel van de Stopz Code FAKRA met Waterblue-Schakelaar
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
|---|---|
| Spelden: | 2P |
| De Stijl van het schakelaarlichaam: | Rechtstreeks |
4 speld C aan z-de Draad van Codebmw HSD, Signaalhsd Mannetje aan Vrouwelijke Kabel
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code C, Blauwe kleur |
| Aansluiting 2: | Code Z, Waterblue-Kleur |
Stabiele Code een de Uitbreidingskoord van HSD LVDS, Draagbare HSD-Kabelassemblage
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
|---|---|
| Type: | Coaxiaal |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
Z Codewijfje aan de Kabelassemblage 4 van HSL HSD Pin For Auto Wire Harness
| Het werk Voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiegebied afhankelijk van kabeltype: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Toepassing: | Automobiel |
Multifunctionele de Kabelcode Z van HSD LVDS aan Adapter van het de Uitbreidingskoord van GVIF de Video
| Punt: | Fakraz vlecht |
|---|---|
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
| Frequentie: | DC~6GHz |
HSD-PCB-aansluiting voor automobiel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht
| Type aansluiting: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Type: | RF coaxiale connector |
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
FAKRA HSD Connector Rechte PCB-montage voor verwarming van parkeergarages
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| werkspanning: | 60 V rms |

