Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-code Voor PCB-montage
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
Waterdichte HSD-kabelmontage Vrouwelijke connector 4-pins hogesnelheidsdatakabel
| Modelnummer: | Coaxiaal |
|---|---|
| Type: | HSD |
| Geslacht: | Wijfje |
De Schakelaar Witte Kleur 4+2 van FAKRA HSD de Schakelaar van Pin Coaxial PCB/Panel
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD-connector Witte kleur B-code PCB/paneelmontage-connector
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blauwe Car Connector
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Aantal posities: | 2x4 pin |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4 pin PCB Plug Jack connectoren voor voertuigschermen
| Productcategorie: | HSD-Schakelaar |
|---|---|
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB-connector 4+2PIN Witte kleur voor ADAS GPS-navigatie
| Productcategorie: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
HFM-Vierling Minifakra Schakelaars Duurzaam voor Auto 360 Camerasysteem
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 9 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |

