Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color Voor Automotive
| Type aansluiting: | FAKRA-Schakelaar |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
LVDS-Type 4 van Bedradingsuitrusting hsd-h Video de outputkabel van Pin To GVIF kan worden aangepast
| Certificaat: | Allerlei elektronisch, huistoestel, autoproducten |
|---|---|
| Puntnaam: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
| Toepassing: | Auto |
HSD-connector 4+4Pin geschikt voor LVDS-camera, USB en IEEE 1394-toepassingen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werkspanning: | 60 V rms |
Schakelaar Rechte Type E van PCB van FAKRA de Coaxiale Code voor PCB zet op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA RF PCB-connector rechthoekig type Single Port E Code-connector
| Codering / kleur (auto): | E-code, Groene Kleur |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Impedantie: | 50Ω |
2X4Pin Blue C-code HSD PCB-connector voor communicatie in het voertuig
| Type: | 2X4Pin HSD-connector |
|---|---|
| Code: | C-code, Blauwe Kleur |
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
2X4Pin Blue C-code HSD-connector voor geavanceerde assistentiesystemen
| Configuratie: | 2X4Pin |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Toepassing: | Hoge snelheidsgegevensoverdracht |
2X4Pin blauw kleur C code HSD connector voor automotive toepassingen
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 4: | Impedantie van 100 ohm |
| Verbinding: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
FAKRA-PCB-connector rechthoekige PCB-connector voor GPS-radio voor auto's
| Productcategorie: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Rechthoek Connector
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |

