Alle producten
zoekwoorden [ fakra hsd ] bij elkaar passen 212 producten.
FAKRA HSD Connector B Code Coaxiale connectoren van het rechte type voor PCB-montage
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Grade PCB Mount Rechthoek Coaxiale Connector
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Rechte hoek Voertuigconnector GPS-signaal PCB
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
De Hoektypes van FAKRA HSD LVDS 4 Pin Coaxial Cable Connector Right voor PCB zetten op
| Code: | B-code |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage voor automobiel
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal Voor PCB Mount
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector Rechthoek Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Draad voor camera Video Cable
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product-sleutelwoorden: | HSD-LVDS-kabel |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
Rechte hoekpcb zetten HSD-Kleur van de Schakelaar de Automobielcode Z Waterblue op
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | Z-code |
| Kleur: | WaterBluekleur |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector voor auto's
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

