Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 316 producten.
FAKRA HSD Connector Rechte hoek PCB-montage voor automobieltoepassingen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Werkspanning: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector B Code Coaxiale connectoren van het rechte type voor PCB-montage
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector voor Auto Radio
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | groene kleur |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD-connector rechthoekige voertuig LVDS-connectoren voor PCB-montage-types
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type voor automobielantenneverbindingen
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Aantal posities: | 4 speld |
FAKRA HSD LVDS-connector D-code rechtstreeks type voor PCB/paneelmontage
| Kleur: | Bordeauxviolet/4004 Kleur |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rigt Angle Type Panel Mount Door Hole D Code Plug
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Impedantie: | 100Ω |

