Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
Z Code aan Kabel 4 van FAKRA USB het Contact Multifunctionele Hoge snelheid van het Speldenmessing
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Contact: | Messing |
| Het werk Voltage: | 335V r.m.s bij Overzees - niveau |
Autogsm FAKRA de Antenneschakelaar, Coaxiale PCB van rf zet FAKRA-Code D op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| code: | D-code |
| Kleur: | Bordeauxviooltje |
H de Code Praktische Multifunctioneel van de Coderf FAKRA Mannelijke Schakelaar H
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | H-code, Heather Violet |
De automobiel Rechte Schakelaar van FAKRA Z, PCB zet FAKRA-Code Z op
| Type: | De coaxiale schakelaar van rf |
|---|---|
| Schakelaartype: | PCB/Panel zet op |
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
De Automobielschakelaars van LVDS IP67 FAKRA, Waterdicht Beeldscherm FAKRA
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Hoge snelheidsgegevens 4 Pin Male Code een 90 Graadstoppen zetten Rechte hoekschakelaar op
| Richtlijn: | Rechte hoek |
|---|---|
| Vastmakend Type: | Duw |
| Schakelaartype: | PCB zetten op |
100 Ohm HSL Automobiel Bedradingsuitrusting, 4 de Kabel van USB LVDS van de Speldh Code
| Frequentie: | DC~6GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100 Ohm |
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +125°C |
FAKRA-PCB-connector rechthoekige PCB-connector voor GPS-radio voor auto's
| Productcategorie: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
Auto LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness voor camerasysteem
| Coaxkabelopties: | Breed bereik |
|---|---|
| Diensten: | Keur het Werk van de Douanekabel goed |
| Stralingsgeluid: | Laag |
De multifunctionele FAKRA-Schakelaar Mannelijk Z van PCB voor Automobielindustrie
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |

