Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
FAKRA HSD-connector OEM ODM Accepteer E-code coaxiale kabelconnector
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Groen Kleur 90 Graden Plug Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code rechthoekig type PCB-montage
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Kleur: | WaterBluekleur |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Voor BMW
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-code witte kleur rechthoekige PCB-verbinding
| Code: | B-code |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code Rechte hoek type Voor PCB-bevestiging
| Code: | E-code |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage voor automobiel
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
HSD-LVDS-naar-GVIF-kabel voor auto's voor camera-video-in-out-video-gegevens
| Interfaces: | Breed bereik |
|---|---|
| Aanpassing: | OEM- en ODM-orders aanvaard |
| Koppelingsmechanisme: | Duw-op |
HSD-kabel voor de omzetting van HSD in GVIF-video-invoer-/uitvoerkabel
| Toepassing: | Vervaardiging van auto's |
|---|---|
| Frequentie: | Hoog |
| Geslacht: | Man vrouw |
2X4Pin Blue C-code HSD PCB-connector voor communicatie in het voertuig
| Type: | 2X4Pin HSD-connector |
|---|---|
| Code: | C-code, Blauwe Kleur |
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |

