Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
FAKRA HSD-connector Witte kleur B-code PCB/paneelmontage-connector
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Blauwe Car Connector
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Aantal posities: | 2x4 pin |
HSD Z-code-connector voor auto's voor GVIF-video-invoer-/uitvoerkabel
| Productcategorie: | HSD-LVDS-GVIF-kabel |
|---|---|
| Betrouwbaarheid: | Betrouwbaar en duurzaam |
| HSD-Schakelaar: | A, B, C, D, E, F, G, H, I, K, L, M, O, Z |
HSD-LVDS-kabel 4 pin C tot en met F-code voor automobieltoepassingen
| Productcategorie: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Connector1: | Code C, blauw. |
HSD-kabel met rechte E tot Z-code 4Pin-connectoren voor automobielsystemen
| Productcategorie: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ ~ +105℃ |
| Aansluiting 1: | Code E, groen. |
HSD-LVDS-kabel voor auto's - Z-code waterblauw voor voertuigsystemen
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
HSD-LVDS-aansluiting voor auto's met 4 pinnen voor rechthoekige aansluiting en jack
| Productnaam: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Verbinding: | E-code, groene kleur. |
| Montage-type: | PCB-montage |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4 pin PCB Plug Jack connectoren voor voertuigschermen
| Productcategorie: | HSD-Schakelaar |
|---|---|
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB-connector 4+2PIN Witte kleur voor ADAS GPS-navigatie
| Productcategorie: | HSD-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor voertuigcommunicatiesystemen
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

