Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
De waterdichte Schakelaar Z Jack Lightweight Durable van de Autofakra Kabel
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 2 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
HFM-Vierling Minifakra Schakelaars Duurzaam voor Auto 360 Camerasysteem
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 9 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
De dubbele Stal van de de Uitbreidingskabel van de Stopz Code FAKRA met Waterblue-Schakelaar
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
|---|---|
| Spelden: | 2P |
| De Stijl van het schakelaarlichaam: | Rechtstreeks |
PCB van FAKRA C zetten Coaxiale Schakelaar Rechte Type Enige Havenoem/ODM op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Impedantie: | 50Ω |
Schakelaar Rechte Type E van PCB van FAKRA de Coaxiale Code voor PCB zet op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA RF PCB-connector rechthoekig type Single Port E Code-connector
| Codering / kleur (auto): | E-code, Groene Kleur |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Impedantie: | 50Ω |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color Voor Automotive
| Type aansluiting: | FAKRA-Schakelaar |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Rechthoek Connector
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
Auto-audio LVDS GVIF In-out video-gegevenskabel voor autocamerasysteem
| Productnaam: | Automobiele GVIF-kabel voor video-invoer-uitvoergegevens |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Frequentie: | Hoog |
Automobiele LVDS-draadloze in- en uitvideodata-kabel voor GVIF-interface
| Productcategorie: | GVIF-kabel |
|---|---|
| Verbinding: | GVIF-connector |
| Toepassing: | GVIF-video-invoer-uitvoergegevens |

