Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
HSD (Z-code) tot Mini B USB-kabel voor digitale infotainments
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor Ethernet-connectiviteit in de automobielindustrie
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor infotainment in de auto
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Waterdichte HSD-kabel voor hogesnelheidsgegevensoverdracht in de auto
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
Waterdichte HSD-kabel voor geavanceerde bestuurdersassistentiesystemen (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterdichte HSD-kabel voor LVDS-camera- en sensortoepassingen
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
2X4Pin Blue C-code HSD-connector voor geavanceerde assistentiesystemen
| Configuratie: | 2X4Pin |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Toepassing: | Hoge snelheidsgegevensoverdracht |
2X4Pin blauw kleur C code HSD connector voor automotive toepassingen
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 4: | Impedantie van 100 ohm |
| Verbinding: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
HSD LVDS-kabel 4+2 Pin H tot Z-code voor automobieltoepassingen
| Schakelaartype 1: | H-code, Heather Violet |
|---|---|
| Schakelaar Type2: | Z-code, waterblauw. |
| Pins: | 4+2Pin |

