Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor snelle gegevensoverdracht in de automobielindustrie
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
Waterdichte HSD-kabel voor USB, IEEE 1394 en Ethernet-connectiviteit
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
Waterdichte HSD-kabel voor hogesnelheidsdigitale videotransmissie
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
De Schakelaar Witte Kleur 4+2 van FAKRA HSD de Schakelaar van Pin Coaxial PCB/Panel
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rechte hoek Type OEM&ODM Accepteren B-code diensten
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Witte kleur |
Rechte hoek Type Automotive FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Code: | H-code |
|---|---|
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
Automotive FAKRA HSD Connector H Code GPS Signal Voor PCB Mount
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 graden Plugs And Connector PCB Mount
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount rechtstreekse connector voor LVDS camera
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Montage-type: | PCB zetten op |

