Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 130 producten.
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor infotainment in de auto
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
Automobiele HSD LVDS 2 In 1 kabel HSD Harness Car Antenna kabel
| Productnaam: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Impedantie van de kabel: | 100Ω |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
HSD LVDS 4 pin kabel Transmissie 4-Core kabel HSD draad Video kabel
| Productnaam: | HSD-LVDS-kabel |
|---|---|
| Frequentie: | Hoog |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
HSD (Z-code) naar Mini B USB-kabel voor voertuigcommunicatiesystemen
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD-LVDS-kabel Z-code High-Speed Data Transfer voor infotainment in de automobielindustrie
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
Schakelaar van de de Speldhsd LVDS Kabel van hoge snelheidsgegevens de Automobiel rechtstreeks 4+2
| Modelnummer: | De schakelaar van HSD 4+2PIN |
|---|---|
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +105°C |
| Type: | SMB |
FAKRA HSD Connector 4 Plus 2 Pin Vrouwelijke Code Z Met robuuste mechanische prestaties met paringscycli van meer dan 25 keer
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | DC tot 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Frequentietemperatuurkabel voor HSD-LVDS-systemen aangepaste lengte 100Ω Impedantie
| Impedantie van de kabel: | 100Ω |
|---|---|
| Productnaam: | HSD-LVDS-kabel |
| Temperatuurbereik: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
HSD-LVDS-kabel voor auto's - Z-code waterblauw voor voertuigsystemen
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |

