Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 130 producten.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector voor GPS Telematics of Navigation
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector voor Auto GPS
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Aantal posities: | speld 4+2 |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Voor LVDS Camera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector voor radio-gecontroleerde parkeerverwarming van auto's
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB-montage |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS voor PCB-montage-types
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD Connector 90 graden Plugs en connectoren voor PCB-montage
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA RF PCB-connector rechthoekig type Single Port E Code-connector
| Codering / kleur (auto): | E-code, Groene Kleur |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Impedantie: | 50Ω |
De multifunctionele FAKRA-Schakelaar Mannelijk Z van PCB voor Automobielindustrie
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |
Single Port FAKRA Z Type Connector WaterBlue Color Voor Automotive
| Type aansluiting: | FAKRA-Schakelaar |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
PCB van FAKRA C zetten Coaxiale Schakelaar Rechte Type Enige Havenoem/ODM op
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
| Impedantie: | 50Ω |

