Alle producten
zoekwoorden [ z code hsd cable assembly ] bij elkaar passen 130 producten.
HSD-LVDS-kabel A-code Zwarte kleur 4PIN-aansluitkabel voor ADAS-systemen
| Verpakking Details: | Giftboxgrootte: 260*220*80mm, 20PCS/CTN |
|---|---|
| Levertijd: | 7~14 het werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code voor in-car camera systemen
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| richtlijn: | Recht type |
LVDS-Type 4 van Bedradingsuitrusting hsd-h Video de outputkabel van Pin To GVIF kan worden aangepast
| Certificaat: | Allerlei elektronisch, huistoestel, autoproducten |
|---|---|
| Puntnaam: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
| Toepassing: | Auto |
FAKRA HSD Connector Voor LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage RF-connector voor auto-radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
Hoogfrequente FAKRA HSD USB-connector DC tot 6 GHz voor stabiele gegevensoverdracht
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Voor Auto Radio
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kleur 4+2Pin Voor BMW
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |

