Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
Automobiel de Kabelz Code van de 4 Speldhsd Uitbreiding voor Auto Videointerface
| Productnaam: | De Kabel van FAKRA HSD |
|---|---|
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector -40°C tot +105°C OEM ODM geaccepteerd
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rechte hoek Type Voor PCB-montage
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA HSD LVDS-kabel 4-kernkabel voor BMW voertuigtransmissie
| Productnaam: | De Kabel van FAKRA HSD |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie: | -40°C aan +125°C |
| Kabellengte: | Aanpasbaar |
4 speld C aan z-de Draad van Codebmw HSD, Signaalhsd Mannetje aan Vrouwelijke Kabel
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Code C, Blauwe kleur |
| Aansluiting 2: | Code Z, Waterblue-Kleur |
Z de Vrouwelijke Schakelaar van de Codehsd Kabel aan USB 2,0 een Type met GLB
| Type: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte Waterblue, |
| Gebruik: | De modules van automobiel, Voertuiginfotainment |
FAKRA HSD LVDS 4Pin coaxiale connector OEM&ODM Accepted voor automotive
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
HSD-connector 4+4Pin geschikt voor LVDS-camera, USB en IEEE 1394-toepassingen
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werkspanning: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS-connector D-code rechtstreeks type voor PCB/paneelmontage
| Kleur: | Bordeauxviolet/4004 Kleur |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| richtlijn: | Recht type |

