Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin rechthoekig type voor montage op printplaat
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Van de de Kabelassemblage 4Pin Z van LVDS MINIb HSD de Codeschakelaar aan USB 2,0 Speld 5
| Modelnummer: | HSD-Kabelassemblage |
|---|---|
| Gebruik: | Automobielinfotainment-Systemen |
| USB-TYPE: | USB 2,0 |
Automobiele Kabel 4+2 van FAKRA BMW HSD Stal van de Kern de Antiinterferentie
| Productsleutelwoorden: | De Kabel van HSD LVDS |
|---|---|
| Modelnummer: | De SPELDschakelaar van HSD 4+2 en kabel |
| Geslacht: | Man vrouw |
De dubbele Stal van de de Uitbreidingskabel van de Stopz Code FAKRA met Waterblue-Schakelaar
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
|---|---|
| Spelden: | 2P |
| De Stijl van het schakelaarlichaam: | Rechtstreeks |
Stabiele Code een de Uitbreidingskoord van HSD LVDS, Draagbare HSD-Kabelassemblage
| Richtlijn: | Rechtstreeks |
|---|---|
| Type: | Coaxiaal |
| Vastmakend Type: | Duw binnen |
Praktische Kabel 4+2 de Code Jack For Car Audio van BMW HSD van Kernd
| Omzettingsstijl: | HSD aan HSD |
|---|---|
| Schakelaar: | Fakrahsd D Stop |
| Impendance: | 100 Ohm |
ODM Lichtgewichthsd de Codez Schakelaar van de Kabelassemblage aan de Haven van USB RJ45 Ethernet
| De dienst: | OEM ODM de dienst |
|---|---|
| Steunregeling: | Data overdracht |
| Toepassing: | Telematica, multimedia, infotainment, GPS, navigatie |
100 de Code van de Ohmhsd LVDS Kabel Z aan URENgt17 4P Bruine Schakelaar voor Auto
| Type: | Automobiel de Kabelassemblage van Fakra HSD |
|---|---|
| Toepassing: | Automobiel |
| Frequentie: | DC~6GHz |
De draagbare Schakelaar van de de Kabelh Code van Voertuig Audiogegevens HSD aan GVIF
| Type: | Audiogegevenskabel |
|---|---|
| code: | H-code, Heather Violet |
| Speld: | 4pin |
Multifunctionele de Kabelcode Z van HSD LVDS aan Adapter van het de Uitbreidingskoord van GVIF de Video
| Punt: | Fakraz vlecht |
|---|---|
| code: | Z-code, WaterBlue-Kleur |
| Frequentie: | DC~6GHz |

