Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector voor GPS Telematics of Navigation
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB-verbinding voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
FAKRA-PCB-connector rechthoekige PCB-connector voor GPS-radio voor auto's
| Productcategorie: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-code witte kleur rechthoekige PCB-verbinding
| Code: | B-code |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code Rechte hoek type Voor PCB-bevestiging
| Code: | E-code |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
ODM de Draagbare BMW HSD 4-kern H Jack For Benz van de Kabelassemblage
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
|---|---|
| Aansluiting 2: | De Stop van de Fakrahsd H rechte hoek |
| Impendance: | 100 Ohm |
FAKRA PCB Connector Fakra E Plug PCB Mount Rechthoek Connector
| Type aansluiting: | FAKRA-de Schakelaar van PCB |
|---|---|
| Aantal Havens: | Enige Haven |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ +105°C |
H Code aan z-Codekabel LVDS BMW, Duurzame de Transmissiekabel van HSD LVDS
| Punt: | De autotransmissie van de Voertuighoge snelheid |
|---|---|
| Aansluiting 1: | Fakrahsd H rechte Stop |
| Aansluiting 2: | Fakrahsd Z rechte Stop |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Rechte hoek Type OEM&ODM Accepteren B-code diensten
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code rechthoekig type PCB-montage
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |

