Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kleur 4+2Pin Voor BMW
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
Automobiele FAKRA HSD LVDS 4Pin E-code aansluiting rechthoekig type
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector voor radio-gecontroleerde parkeerverwarming van auto's
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB-montage |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 graden PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
| Code: | H-code |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector voor Auto GPS
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Aantal posities: | speld 4+2 |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM & ODM Accepteren
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code rechthoekig type PCB-montage
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Kleur: | WaterBluekleur |
| Aantal Posities: | 4pin |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Voor LVDS Camera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB-verbinding voor auto-radio
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Heather Violet/4003 Kleur |
Hoogfrequente FAKRA HSD USB-connector DC tot 6 GHz voor stabiele gegevensoverdracht
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |

