Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
2X4Pin Blue C-code HSD-connector voor geavanceerde assistentiesystemen
| Configuratie: | 2X4Pin |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Toepassing: | Hoge snelheidsgegevensoverdracht |
2X4Pin blauw kleur C code HSD connector voor automotive toepassingen
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 4: | Impedantie van 100 ohm |
| Verbinding: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
Automobiel de Assemblage Stabiele Z Code van de Signaalhsd Kabel aan USB 2,0 een Type
| Type: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Geslacht: | Man vrouw |
| Frequentie: | Hoog |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 graden Plugs
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 pin connector code D rechthoek plug voor auto camera
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rigt Angle Type Panel Mount Door Hole D Code Plug
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Rechte hoek Voertuigconnector GPS-signaal PCB
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
De Hoektypes van FAKRA HSD LVDS 4 Pin Coaxial Cable Connector Right voor PCB zetten op
| Code: | B-code |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector voor Automotive
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
BMW HSD Kabel Fakra HSD Kabel Audio & Video Kabels Autonavigatie
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Verbinding: | Fakra HSD Plug |
| Impedantie: | 100Ω |

