Alle producten
zoekwoorden [ code c fakra hsd connector ] bij elkaar passen 210 producten.
FAKRA HSD LVDS 4 pin D-code PCB-verbinding voor rechthoekige aansluiting
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| Paringscycli: | ≥ 25 |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-code Voor PCB-montage
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN rechtstreeks type Z-code automobielconnector
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin High-speed Data Connector voor auto's
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Paringscycli: | ≥ 25 |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4 pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Aantal posities: | 4 speld |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS Kabel 4 pin PCB Plug Jack connectoren voor voertuigschermen
| Productcategorie: | HSD-Schakelaar |
|---|---|
| Verbinding: | Code B, witte kleur. |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS voor PCB-montage-types
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
Z Codewijfje aan de Kabelassemblage 4 van HSL HSD Pin For Auto Wire Harness
| Het werk Voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Frequentiegebied afhankelijk van kabeltype: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
| Toepassing: | Automobiel |
100 Ohm HSL Automobiel Bedradingsuitrusting, 4 de Kabel van USB LVDS van de Speldh Code
| Frequentie: | DC~6GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100 Ohm |
| Temperatuurwaaier: | -40° ~ +125°C |
HFM-Vierling Minifakra Schakelaars Duurzaam voor Auto 360 Camerasysteem
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| Frequentie: | Gelijkstroom aan 9 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |

