Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount Voor BMW
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Aantal posities: | 4+2Pin |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
Van de de Schakelaar code-E zetten Groene Kleur van FAKRA HSD Rechte hoektype PCB op
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Rigt Angle Type Panel Mount Door Hole D Code Plug
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4+2PIN 90 graden Plugs And Connector PCB Mount
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | D-code |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
FAKRA-de Schakelaar van PCB voor de Telematica of de Navigatiesysteemantenne van Autogps
| MOQ: | 20 stuks |
|---|---|
| Aantal havens: | Eenvoudige haven |
| Toepassing: | Coaxiale gegevenstransmissie, |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kleur 4+2Pin Voor BMW
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
Automobiele FAKRA HSD LVDS 4Pin E-code aansluiting rechthoekig type
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code Rechte hoek Type Voor PCB-montage
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werkende Temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Aantal Posities: | 4pin |
FAKRA HSD-connector OEM ODM Accepteer E-code coaxiale kabelconnector
| Aantal Posities: | 4pin |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Groen Kleur 90 Graden Plug Connector
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Code: | E-code |

