Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-code witte kleur rechthoekige PCB-verbinding
| Code: | B-code |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Montage-type: | PCB zetten op |
Quad Mini Fakra-connector 4-pins Automotive HFM Quad-connectoren
| Productnaam: | Minifakra-Schakelaar |
|---|---|
| Type aansluiting: | PCB/Panel zet op |
| Productcategorie: | Rf-Schakelaars/Coaxiale Schakelaars |
FAKRA HSD LVDS-connector D-code rechtstreeks type voor PCB/paneelmontage
| Kleur: | Bordeauxviolet/4004 Kleur |
|---|---|
| Werkende temperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| richtlijn: | Recht type |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Code D Plug 90 Grade PCB Mount Coaxial Connector
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
De automobielcode van de Rechte hoek Dubbele HSD Schakelaar C voor PCB zet op
| Codering / kleur (auto): | Code C, Blauw |
|---|---|
| Huisvestingsontwerp: | Dubbel. |
| Montage-type: | PCB zetten/Comité opzetten op |
De Hoektypes van FAKRA HSD LVDS 4 Pin Coaxial Cable Connector Right voor PCB zetten op
| Code: | B-code |
|---|---|
| Montage-type: | PCB-montage |
| Aantal posities: | 4Pin |
FAKRA HSD Connector B Code Coaxiale connectoren van het rechte type voor PCB-montage
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector Rechte PCB-montage voor verwarming van parkeergarages
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Aantal posities: | 4Pin |
| werkspanning: | 60 V rms |
FAKRA HSD-connector Witte kleur B-code PCB/paneelmontage-connector
| Kleur: | Witte kleur |
|---|---|
| Code: | B-code |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
2X4Pin Blue C-code HSD PCB-connector voor communicatie in het voertuig
| Type: | 2X4Pin HSD-connector |
|---|---|
| Code: | C-code, Blauwe Kleur |
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |

