Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
2X4Pin blauw kleur C code HSD connector voor automotive toepassingen
| Speldconfiguratie: | 2X4Pin voor betrouwbare verbindingen |
|---|---|
| Hoofdkenmerk 4: | Impedantie van 100 ohm |
| Verbinding: | Code C, rechte, Blauwe Kleur |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Draad voor camera Video Cable
| Type aansluiting: | HSD (High Speed Data) |
|---|---|
| Product-sleutelwoorden: | HSD-LVDS-kabel |
| Lange: | Verzoek van de cliënt |
LVDS-Type 4 van Bedradingsuitrusting hsd-h Video de outputkabel van Pin To GVIF kan worden aangepast
| Certificaat: | Allerlei elektronisch, huistoestel, autoproducten |
|---|---|
| Puntnaam: | De Speld van FAKRA HSD LVDS 4 |
| Toepassing: | Auto |
FAKRA-verlengkabel WaterBlue Z-code FAKRA-aansluitkabel
| Connector: | FAKRA Or Customized |
|---|---|
| Type aansluiting: | Fakra |
| Orientation: | Straight |
FAKRA-verlengkabel Dual-FAKRA rechtstreekse aansluiting Z-code aansluitkabel
| Type aansluiting: | Dual-FAKRA |
|---|---|
| richtlijn: | Recht. |
| Kleur van de kabel: | Waterblauwe kleur |
FAKRA-kabelverbinding voor radio-antenneverbindingen in voertuigen
| Type aansluiting: | FAKRA-Kabelschakelaar |
|---|---|
| Terugkeerverlies: | ≥ 18 DB |
| Stylus van de connector: | Recht type |
FAKRA Z-type connector Z-code voor stabiele en veilige verbindingen onder moeilijke omstandigheden
| Naam van het product: | FAKRA-verlengkabel Dual FAKRA-Z-code rechthoekig type aansluitkabel |
|---|---|
| Kleur van de connector: | Waterblauwe kleur |
| Impedantie: | 50Ω |
Waterblauwe kleur FAKRA verlengkabel voor hoogfrequente toepassingen
| Type aansluiting: | FAKRA Verbindingskabel |
|---|---|
| FAKRA-code: | Z-code |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Contact Pin Connector Voor Auto Radio
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
|---|---|
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
| richtlijn: | Typ van de stevige hoek |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector voor radio-gecontroleerde parkeerverwarming van auto's
| Kleur: | Claret Violet/4004Kleur |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB-montage |

