Alle producten
zoekwoorden [ code z fakra data transfer cable ] bij elkaar passen 178 producten.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector voor GSM-signaaloverdracht in voertuigen
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | 4 speld |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD-connector D-codering Rechte voertuigconnector GPS-signaal PCB-montage
| frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| richtlijn: | Recht type |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD-connector rechthoekig type PCB-montage RF-connector voor auto-radio
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB-verbinding voor auto-radio
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Heather Violet/4003 Kleur |
Automotive FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Voor LVDS Camera
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Aantal posities: | speld 4+2 |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Rechte hoek Voertuigconnector GPS-signaal PCB
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector voor Auto GPS
| Werkspanning: | 60 V rms |
|---|---|
| richtlijn: | Rechte hoektype |
| Aantal posities: | speld 4+2 |
Hoogfrequente FAKRA HSD USB-connector DC tot 6 GHz voor stabiele gegevensoverdracht
| Paringscycli: | ≥ 25 |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code rechthoekig type PCB-montage
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector voor GPS Telematics of Navigation
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Werkspanning: | 60 V rms |
| Paringscycli: | ≥ 25 |

