Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 311 producten.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code PCB-verbinding voor auto-radio
| Montage-type: | PCB zetten op |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Kleur: | Heather Violet/4003 Kleur |
FAKRA HSD LVDS 4Pin connector -40°C tot +105°C OEM ODM geaccepteerd
| Het werk voltage: | 60 V rms |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Montage-type: | PCB zetten op |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Rect Automotive Signal Connector
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Montage-type: | PCB zetten op |
| Kleur: | Witte kleur |
FAKRA HSD Connector 4 pin 90 Grade PCB Mount Rechthoek Coaxiale Connector
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS voor PCB-montage-types
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
FAKRA HSD Connector 90 graden Plugs en connectoren voor PCB-montage
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Montage-type: | PCB zetten op |
Van de de Schakelaar code-E zetten Groene Kleur van FAKRA HSD Rechte hoektype PCB op
| Code: | E-code |
|---|---|
| Impedantie: | 100Ω |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin coaxiale connector OEM&ODM Accepted voor automotive
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Code Claret Violet/4004 Kleur 4+2Pin Voor BMW
| richtlijn: | Recht type |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
Automobiele FAKRA HSD LVDS 4Pin E-code aansluiting rechthoekig type
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Het werk voltage: | 60 V rms |

