Alle producten
zoekwoorden [ hsd ] bij elkaar passen 316 producten.
Automobiele FAKRA HSD LVDS 4Pin E-code aansluiting rechthoekig type
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Het werk voltage: | 60 V rms |
FAKRA HSD Connector Auto Vehicle LVDS 4pin Signal Connector Voor Benz
| richtlijn: | Rechte hoektype |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Rechthoek A Code 4Pin PCB Mount
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| MOQ: | 20 stuks |
| Code: | A-code |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/Panel Mount Connector OEM & ODM Accepteren
| Montage-type: | PCB/Panel zet op |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4pin |
| Impedantie: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code voor in-car camera systemen
| Werktemperatuur: | -40℃ aan +105℃ |
|---|---|
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
| richtlijn: | Recht type |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H Code Rechte hoek Voertuigconnector GPS-signaal PCB
| Montage-type: | PCB-montage |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
Automotive FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-code Voor PCB-montage
| Kleur: | Blaadgroene kleur |
|---|---|
| Het werk voltage: | 60 V rms |
| Aantal Posities: | 4+2PIN |
FAKRA HSD LVDS 4 pin connector E-code rechthoekig type PCB-montage
| Frequentiegebied: | Gelijkstroom aan 6 GHz |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40°C tot +105°C |
| richtlijn: | Rechte hoektype |
Automobiele HSD LVDS-connector voor GVIF-in-out videogegevens voor autocamera-systeem
| Naam van het product: | HSD-LVDS-GVIF-kabel voor auto's |
|---|---|
| Immuniteit tegen interferentie: | Hoog |
| Verbinding: | GVIF-connector |
FAKRA HSD Connector 4 Plus 2 Pin Vrouwelijke Code Z Met robuuste mechanische prestaties met paringscycli van meer dan 25 keer
| Impedantie: | 100Ω |
|---|---|
| Frequentie: | DC tot 6 GHz |
| Isolatieweerstand: | ≥1000 MΩ |

